ОК „Дунав-17″ врши упис девојчица у школу одбојке

This ad has expired.
Contacts:

У току је упис у школу одбојке Одбојкашког клуба „Дунав-17″ из Голупца. Уписују се девојчице од првог до осмог разреда основне школе.

Тренинзи су бесплатни и одржавају се три пута недељно (понедељак, среда, петак). Сви тренинзи почињу у 17 часова у Спортској хали Голубац.

Тренери су: Александар Илић, професор физичког васпитања и спорта- тренер одбојке и Милица Илић, спортски учитељ одбојке.

Пријаве се могу обавити преко Фејсбук странице: Odbojkaški klub „Dunav-17“ Golubac ;

Инстаграм налога: dunav17golubac ;

Имејла: dunav17@gmail.com ;
или на број телефона: 063 8958334.

Širimo dalje
Posted in: Vesti Posted by: Петар Штрбац On: