ОК „Дунав-17″ врши упис девојчица у школу одбојке
У току је упис у школу одбојке Одбојкашког клуба „Дунав-17″ из Голупца. Уписују се девојчице од првог до осмог разреда основне школе.
Тренинзи су бесплатни и одржавају се три пута недељно (понедељак, среда, петак). Сви тренинзи почињу у 17 часова у Спортској хали Голубац.
Тренери су: Александар Илић, професор физичког васпитања и спорта- тренер одбојке и Милица Илић, спортски учитељ одбојке.
Пријаве се могу обавити преко Фејсбук странице: Odbojkaški klub „Dunav-17“ Golubac ;
Инстаграм налога: dunav17golubac ;
Имејла: dunav17@gmail.com ;
или на број телефона: 063 8958334.