Без изненађења на фудбалским теренима општине Голубац

This ad has expired.
Contacts:

Подунавско – шумадијска зона

У 18. колу Подунавско шумадијске зоне ФК“Ђердап“ из Голупца је играо против ФК „Рудара 2001“ из Костолца и победио га са 3 – 1.

Утакмица је била веома значајна за обе екипе у борби за опстанак у лиги. На почетку утакмица је била доста борбена без шанси за постизање погодака све до 19 минута када је Момић успео да савлада голмана „Рудара“ и „Ђердап“ је повео са 1 – 0.  У 24.минуту после грешке одбране „Ђердапа“ гости су изједначили. До краја првог полувремена „Ђердап“ је био бољи на терену, али нису имали неке изгледне прилике за постизање гола. Почетак другог полувремене „Ђердап“ је имао две добре прилике за постизање погодка , али у завршници нападачи се нису најбољу снашли. „Ђердап“ је тек у 50 минуту повео са 2 – 1 изваредним голом Момића. Све до 83 минута утакмица је била изједначена када је после одличне акције Момић својим трећим голом поставио коначан резултат 3 – 1 за „Ђердап“ који је до краја утакмице имао још једну прилику за гол, али играчи нису успели да га дају.