У првом колу Подунавско-Шумадијске зоне ФК Ђердап претрпео је минималан пораз на свом стадиону 1-0.

This ad has expired.
Contacts:

Прво полувреме обележила је знатно боља игра ФК Ђердапа, који није успео да реализује две стопостотне шансе. Друго полувреме протекло је у смиренијој игри, у коме није било много шанси за постизање голова. Међутим, судбина је поиграла своју улогу, када се обестинило несуђено фудбалско правило – после промашених шанси следи казна. Тако је екипа ФК Напретка из Марковца казнила промашене шансе ФК Ђердапа из првог полувремена и однела кући сва три бода са гостујућег терена.

Следеће коло доноси нове изазове, јер ће ФК Ђердап изаћи на терен против екипе Карађорђе из Тополе. Ова утакмица заказана је за 27. август у 16:30 часова. То ће бити прилика за наш тим да се докаже у гостима и освоји важне бодове.