Postaje NORMALNO DA FK „ĐERDAP“ u zoni POBEĐUJE, kao što je normalno i da FK „Žitkovica 2017“ u Okružnoj ligi i FK „Barič“ u MFL konstantno pobeđuju

This ad has expired.
Contacts:

Podunavsko šumadijska zona

U 13. kolu FK „Đerdap“ je dočekao ekipu Rudara iz Stamnice. U prvom poluvremenu je viđena izjednačena utakmica u kojoj je gostujuća ekipa došla do vođstva u 41 minutu iz opravdano dosuđenog jedanaesterca. U drugom poluvremenu Đerdap je, odmah na početku, u 47 minutu izjednačio na 1 : 1 golom cetarfora Kuzmanovića. Od tog trenutka ekipa „Đerdapa“ je imala nekoliko izglednih prilika za postizanje pogotka, ali su domaći igrači bili nespretni pred golom gostujuće ekipe sve do 65 minuta kada je rezrvista Spasić postigao pogodak sa oko 18 metara i tako preokrenuo rezultat u korist FK „Đerdapa“. Spasić je takođe postigao njegov drugi, a za ekipu „Đerdapa“ treći gol  iz slobodnog udarca sa 20 metara u 79. minutu i tme postavio i konačan rezultat utakmice.

Sasvim zaslužena pobeda ekipe našeg „Đerdapa“ koja je vezala dve pobede uzastopno.